annonce

Gladsaxebladet
Søborg Hovedgade 79, stuen

2860 Søborg

Tlf.: 39 56 12 75
E-mail: gb@gladsaxebladet.dk
Direkte mail til redaktionen: red@gladsaxebladet.dk

Udkommer onsdag/torsdag

Dækningsområde:
Gladsaxe ændret oplag 2019

Oplag
32.676

Kontortid
Mandag: 10.00-14.00
Tirsdag: 10.00-14.00
Onsdag: Lukket
Torsdag: 10.00-14.00
Fredag: 10.00-14.00

 

Medarbejdere:

Mette Hviid Togsverd
Bladchef og ansvarshavende redaktør
Email: mette@gladsaxebladet.dk
 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Peter Kenworthy
Journalist
Tlf. direkte: 39 53 59 53
Email: peter@gladsaxebladet.dk
Hvillum web
Henrik Hvillum
Journalist
Email: hvillum@gladsaxebladet.dk
Anette Laugesen
Salgschef
Tlf. direkte: 39 53 59 52
Email: anette@gladsaxebladet.dk
Preben Simonsen
Salgskonsulent
Tlf. direkte: 31 12 00 65
Email: preben@gladsaxebladet.dk
 
Dorte Jensen
Administration
Tlf. direkte: 39 56 12 75
Email: dorte@gladsaxebladet.dk
Kaj Bonne Mortensen – www.fotokajbonne.dk
Fotograf
Randi Salzwedell
Produktionskoordinator
Email: randi@gladsaxebladet.dk
Top